lg1

Kolimisteenused ja kaubavedu
Tallinnas ja üle eesti

lg1

Täislahendusega kolimisteenused ja vedu Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti

Valige meie kohandatud kolimisteenus, et tagada Teie vara turvaline ja sujuv ületoomine uude asukohta.

Sulle sobivad lahendused

Pakume paindlikke kolimislahendusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, et rahuldada kõiki Teie unikaalseid vajadusi

Sinu vara on meie kätes turvaline

Meie professionaalne meeskond hoolitseb Teie asjade eest alates pakkimisest kuni lahtipakkimiseni, tagades, et kõik sujub probleemideta.

Me hoolitseme ajakava ees

Unustage kolimisega seotud stress, sest me võtame ajalise planeerimise enda kanda, tagades, et kõik sujub tõrgeteta.

2-scaled-1

KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

Meie kolimisteenused on kohandatud vastavalt teie unikaalsetele vajadustele, olgu tegemist eraisiku või ärikliendiga.

Eraisikute jaoks pakume paindlikke lahendusi, Alates ühe toa mööbli transportimisest, kogu korteri kolimiseni välja. Meie meeskond on valmis pakkuma personaalset lähenemist väikestele ning suurtele kolimis projektideks ja tagama, et kõik teie asjad jõuavad turvaliselt sihtkohta.

Äriklientidele ja ettevõtetele pakume laia valikut teenuseid, mis hõlmavad suuremahulisi kolimis projekte, nagu terve kontori või lao kolimine. Meil on kogemus ja vahendid, et hakkama saada suurte mööbliesemete, tehnikaseadmete ja muude erivarustuse transportimisega. Lisaks pakume ka dokumentide ja arhiivide turvalist kolimist, tagades nende konfidentsiaalsuse ja terviklikkuse.

Ei, pakkimismaterjalid ei ole automaatselt kolimisteenuse hinna sees. Pakume küll laias valikus kvaliteetseid pakkematerjale, kuid need on saadaval eraldi tasu eest. Soovitame teil enne kolimisteenuse tellimist üle vaadata meie hinnakirja või võtta ühendust meie klienditeenindusega, et saada täpsemat teavet pakkematerjalide hindade ja saadavuse kohta. Meie eesmärk on pakkuda teile kõike vajalikku, et teie kolimine sujuks võimalikult ladusalt ja teie vara oleks kaitstud.

Jah, meie kogenud meeskond on alati valmis pakkuma nõuandeid ja juhiseid, et tagada teie asjade ohutus ja kaitse kolimise ajal, isegi, kui otsustate seda ise teha.